Doğu ve Batı'yı Birbirine Bağlayan Sektöre Özel TEK Temizlik Kâğıdı Etkinliği

Çok büyük başarılara imza atan Tissue World Istanbul 4-6 Eylül 2018 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi'nde geri dönüyor.
2016 yılında gerçekleştirilen etkinliğe 65 ülkeden toplam 1.602 ziyaretçi katılmıştı. Ticari fuar ziyaretçileri, Kağıt tüccarları, distribütörler, perakendeciler, bitmiş ürün üreticileri, jumbo rulo üreticileri ve çok daha fazlası dâhil olmak üzere çeşitli profillerden önemli karar alma yetkisine sahip kişileri içermekteydi.

Bölgesel temizlik kâğıdı endüstrisi tarafından güçlü bir şekilde desteklenen fuara, bölgesel temizlik kâğıdı sektörünün % 40'ından fazlasını oluşturan lider temizlik kağıdı üreticileri ve sanayi tedarikçileri katılmıştı.

Tissue World İstanbul, stratejik konumu sayesinde, Doğu Avrupa, Rusya, BDT, Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika'dan gelen katılımcılara bu kadar çeşitliliğe haiz ve canlı bir bölgede bir araya gelme, networking ve ticari faaliyetlere özgün incelikleri anlayabilme hususlarında sektöre özel bir tek durak platform sunmakta.

2018'de YENİLİK! Piyasa trendleri ve Tissue World Istanbul katılımcılarının iş profillerine uygun olarak, hijyen alanında nonwoven üretimi yapan makine tedarikçileri fuar alanında tanıtılacak ve tüm tedarikçilere üretim ve dönüştürme alanında faaliyet gösteren tüccarlar, distribütörler ve perakendecilerin ziyaretleri ile daha geniş bir alıcı ortamı sunulacak.

Ajandanızı şimdi işaretleyin!

 

Temizlik Kağıdı Üreticileri, Dönüştürücüler, Makine tedarikçileri ve daha fazlasıyla buluşun!

Tissue World İstanbul, çok çeşitli temizlik kağıdı endüstrisi tedarikçisinin yanı sıra sergi katında en çok sayıda temizlik kağıdı üreticisi ve dönüştürücüsüne de ev sahipliği etmekteydi. 2016 yılındaki katılımcılardan sadece bir kaçı Hayat Kimya, İpek Kağıt, Aktül Kağıt, Lila Kağıt, Mediterranean Tissue Mills  gibi önde gelen doku üreticileri ve dönüştürücülerinden oluşmaktaydı.


Katılımcılar ne dedi?

“We have made new contacts in this fair, especially from the Middle East Region and some from Russia.”

Director, ICM Makina


SPONSORLAR

Hayat149IpekKagit149LilaKagit149

ORTAKLAR

BirknerEl PapelENPExport HubKagit SanayiiLa PapeterieMeTissuePackaging LabellingPaper AdvancePaper IndexPaper MiddleastPaper On WebPasta e PapelPulp and Paper TechnologyTissue Agora