Home
Informa

Tissue World İstanbul 2018 Büyük Bir Başarı ile Sona Erdi!

Bölgedeki en önemli temizlik kağıdı fuarı İstanbul Kongre Merkezi – ICC’de ziyaretçilerden tam not alarak sona erdi.

3 gün süren fuar ve konferansa, ticaret ağını genişletmek isteyen alanında uzman firmalar, distribütörler, perakendeciler, temizlik kağıdı üreticileri, jumbo rulo üreticilerinden oluşan. birçok firma katıldı.

Bölgesel temizlik kağıdı endüstrisi tarafından güçlü bir şekilde desteklenen fuarda, bölgesel doku sektörünün %40'ından fazlasını oluşturan lider doku üreticileri ve sanayi tedarikçileri yer aldı.

WiStratejik konumu ile Tissue World İstanbul, Doğu Avrupa, Rusya, BDT, Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika'nın en önemli sektörel platformu olarak tüm yenilikleri, ziyaretçilerin beğenisine sundu.


FOTOĞRAFLAR   KATILIMCILAR

 

Temizlik Kağıdı Üreticileri, Dönüştürücüler, Makine tedarikçileri ve daha fazlasıyla buluşun!

Tissue World İstanbul, çok çeşitli temizlik kağıdı endüstrisi tedarikçisinin yanı sıra sergi katında en çok sayıda temizlik kağıdı üreticisi ve dönüştürücüsüne de ev sahipliği etmekteydi. 2016 yılındaki katılımcılardan sadece bir kaçı Hayat Kimya, İpek Kağıt, Aktül Kağıt, Lila Kağıt, Mediterranean Tissue Mills  gibi önde gelen doku üreticileri ve dönüştürücülerinden oluşmaktaydı.


Katılımcılar ne dedi?

“We have made new contacts in this fair, especially from the Middle East Region and some from Russia.”

Director, ICM Makina


SPONSORLAR

Hayat149IpekKagit149LilaKagit149

ORTAKLAR

BirknerEl PapelENPExport HubKagit SanayiiLa PapeterieMeTissuePackaging LabellingPaper AdvancePaper IndexPaper MiddleastPaper On WebPasta e PapelPulp and Paper TechnologyTissue Agora