Why Exhibit

Neden Katılmalıyım?

NEDEN TISSUE WORLD İSTANBUL?

Gerçek anlamda dünya çapında bir ticaret fuarı ve konferansı olan Tissue World Istanbul 2018, temizlik kağıdı alıcıları, tedarikçileri ve imalatçılarının dinamik bir ortamda iletişim oluşturmaları, uzman konuşmacılar panelinden bilgiler edinmeleri ve bölgedeki büyümenin gücünden yararlanarak iş stratejileri geliştirebilmeleri için eşsiz fırsatlar sunacak:

  • Doğu Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu, Rusya ve BDT ülkelerindeki büyüyen pazarlara dair değerli bilgiler edinin;
  • Uluslararası ve yerel temizlik kağıdı endüstrisi profesyonelleriyle iş yapın ve iletişim oluşturun;
  • Müşterilerle yeni ilişkiler kurun ve mevcut ilişkilerinizi güçlendirin;
  • Bölgede marka bilinirliği ve değeri oluşturun;
  • Değerli ticari bağlantılar kurun.

 

KİMLERLE BİR ARAYA GELECEKSİNİZ
Tissue World Istanbul, önde gelen temizlik kağıdı endüstrisi profesyonelleri, temizlik kağıdı üreticileri, dönüştürücüleri ve tedarikçilerini bir araya getirerek, şirketinizin rakiplerine göre bir adım öne geçip yüz yüze görüşmeler gerçekleştirmesini sağlayacak benzersiz bir fırsat sunmakta. Tissue World Istanbul'un ziyaretçi profillerinden bazıları şöyle:

 

Etkinlik öncesinde ve boyunca, sergilemede bulunan şirketler, doğru kişilerle görüşmelerin önceden düzenlenmesi ve iş hedeflerine daha etkin bir şekilde ulaşma doğrultusunda daha fazla fırsat sunan İş Eşleştirme Hizmeti'nden de yararlanma fırsatına sahip olacaklar

KİMLER ÜRÜNLERİNİ SERGİLEMELİ
Aşağıdaki ürün kategorilerini sergileyecek şirketler Tissue World Istanbul 2020'ye katılabilir:

 

 

 

 

 
2018'de YENİ BİR ETKİNLİK!


Hijyen Alanında Nonwoven Üretim Yapan Makine Tedarikçileri Fuar Alanında

Türkiye'de hijyen ürünlerine yönelik nonwoven sektörü, sektörün üretim segmentinde büyüyen bir süreç göstermektedir. EDANA (Uluslararası Nonwoven Kuruluşu) tarafından elde edilen ve derlenen rakamlara göre, Avrupa'da nonwoven üretimi, yavaş ekonomik büyüme ortamına rağmen 2015 yılında % 3,6 oranında büyüme göstermiştir.

Türkiye ise çift haneli büyüme gerçekleştirmeye devam ederek 2014-2017 döneminde % 16 oranında üretim artışı gerçekleştirdi. Bu, Avrupa’daki diğer bazı pazarlarda kaydedilen düşüşü fazlasıyla telafi etti.

Nonwoven ürünler için temel son kullanım alanı hijyen ürünleri piyasası olmaya devam ederken, % 31'lik bir üretim oranıyla Türkiye, toplam küresel hijyen ürünlerine yönelik nonwoven üretiminin % 2.2'sini gerçekleştirdi; bu nedenle Türkiye, 3 ana ürün olan bebek bezi, kadın bakım ürünleri ve yetişkin ürünlerinde 13. en büyük üretici konumundadır. Bu durum sektör için daha fazla gelişme, yatırım ve yenilik hususlarında sağlam bir platform sunmaktadır.

Tissue World Istanbul'da bulunan katılımcı segmentleri değerlendirildiğinde, hem temizlik kağıdı hem de hijyen ürünlerine yönelik nonwoven üretimi üretim faaliyetlerinin % 52'sini oluşturmaktadır.


Bu durum, Eylül 2018'deki Tissue World Istanbul'da yeni bir endüstri segmentinin piyasaya sürülmesinin önünü açmakta: hijyen ürünlerine yönelik nonwoven makine tedarikçileri.

Tek bir çatı altında birbirine bağlı iki sektör, tüccarlar, distrübütörler ve perakendecilerin yanı sıra imalatçılardan ve converting firmalarından oluşan daha geniş bir alıcı ortamını kapsayacaktır.

Tissue World Istanbul, böylece bu büyüyen pazarları Türkiye'ye ve Türkiye'nin Doğu ve Batı ile olan güçlü ağına bağlayan tek platform olacak.

SPECIAL: Non-Woven Manufacturing Zone  at Tissue World Istanbul 2018: