Tissue World Istanbul Sponsors & Partners

Sponsorlar

LANYARD SPONSOR

image01

Eczacıbaşı Holding’in 42 kuruluşundan biri olan Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, temizlik kağıtları, bebek bakım, kişisel bakım, ev bakım ve ev dışı kullanım kategorileri altında birçok öncü markayı bünyesinde barındırmaktadır. 1969 yılında Ipek Kagıt olarak kurulumundan beri Selpak, Solo, Silen, Servis ve Selpak Professional markalarıyla Türkiye kağıt pazarının lideri konumundadır.
Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, uluslararası pazarlarda temizlik kağıdı kategorisinde markalarına verdiği pazarlama ve satış desteği ile hedef ülkelerde en iyi bilinen ve tercih edilen markaların sahibi oldu. Uluslararası pazarlardaki vizyonu doğrultusunda, 80 ülkede satılan Selpak markasına ek olarak bebek bakım kategorisinde Uni Baby ve cinsel yaşam kategorisinde O.K. markaları ile Türkiye pazarında sahip olduğu liderliği seçilmiş uluslararası pazarlara da taşımaya hazırlanıyor.

 

WEBSITE

 

SIGNAGE & TISSUE PRODUCT SPONSOR

image01

Hayat Kimya olarak zorlu coğrafyalara, farklı kültürel ve kullanıcı alışkanlıklarına sahip pazarlara girmekle kalmıyoruz, liderlik ya da pazar ikinciliği ile başarı hikayesi yazıyoruz. Türkiye’de doğup bir çok ülkeye yatırım yaparak her geçen gün büyüyen Hayat Kimya, kağıt kategorisinde gerek yenilikçi yaklaşımı, gerek üretim teknolojileri, gerekse güçlü markalarıyla temizlik kağıtları kategorisi önderleri arasında yer almaktadır. Hayat Kimya; Iran, Mısır, Rusya ve Nijerya gibi birbirinden cok farklı tüketici ihtiyaçları olan değişik coğrafyalarda lansmanlar yaptı. Girdiği her ülkede tüketicilerini yüksek teknoloji ile üretilen yüksek kalitedeki Hayat ürünleri ile buluşturdu. Hayat kalitesi ve güçlü markaları ile girdiği pazarlarda getirdiği rekabetçi yaklaşımla, global ve lokal oyuncular arasından sıyrılıp pazarın ilk 2 markasından biri oldu. Büyük bir kağıt kategorisi portföyüne sahip olan Hayat Kimya’nın ürünleri arasında jumbo bobinleri, tuvalet kağıtlarını, kağıt havluları, kutu ve cep mendilleri gibi ürünleri sayabiliriz.

 

WEBSITE

VISITOR BAG SPONSOR

 

image01

2007 yılında kağıt ve konverting tesisi ile faaliyete geçen toplamda 140.000m2’lik bir alanda kurulmuş olan Lila Group, 2012 yılı Ocak ayında tamamlanan yeni yatırımıyla, kağıt üretiminde 150.000 ton kapasiteye ulaşarak, sadece Türkiye’nin değil, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika bölgelerinde tek kampüs altındaki en büyük kağıt üretim tesisi olmuştur. Lila Group en son teknolojilerle ürettiği yenilikçi, kaliteli ve iddialı ürünleriyle Türkiye temizlik kağıdı pazarında lider olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda Sofia, Maylo ve Berrak markaları altında topladığı tuvalet kağıdı, kağıt havlu, kağıt peçete ve kağıt mendil ürün çeşitleriyle tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılarken; Ev Dışı Kullanım pazarında ise Nua Professional markası ile, Müşterilerinin ihtiyaçlarını yüksek kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı ürünleri ile karşılamak için çalışmaktadır. Lojistik imkanlar dahilinde, dünya'nın her yerine her cins kağıt bobin satışı yapılabilmektedir. Bobin ve yarı mamul satışında lider olan Lila Group dünyada 70 ülkeye ulaşıyor.

 

WEBSITE