Önemli Bilgilendirme

Informa Markets olarak, Tissue World İstanbul 2020 fuarımızın sektör paydaşları ile yaptığımız kapsamlı istişareler sonrasında temizlik kağıdı ve ilgili sektörler üzerindeki etkilerini de dikkate alarak koronavirüs sebebi ile ertelenmesi yönünde aldığımız kararı sizlerle paylaşmak istiyoruz. 

Yeni tarihleri en kısa sürede duyuracağız.

Detaylı bilgi için tıklayınız >>>

Doğu Avrupa, Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu(BDT), Orta Doğu ve Afrika'nın büyüyen temizlik kağıdı sektörüne açılan kapınız.

 

Doğu ve Batı'yı birbirine bağlayan ve özel olarak temizlik kağıdı sektörüne odaklanan Tissue World İstanbul, bu bölgede artan temizlik kağıdı talebine yanıt vermek üzere pazardaki gelişmeler ve yeni çıkan teknolojiler hakkında bilgi edinmek için sektör liderlerinin bir araya geldiği en etkin fuar ve konferans programıdır.

Orta Doğu'da ve uluslararası arenada temizlik kağıdı sektörü oyuncuları ile bir araya gelebilir, kağıt dönüştürmeden paketleme makinelerine ve kimyasal çözümlerden sıhhi ürün OEM üreticilerine kadar temizlik kağıdı üretiminde en yeni ürünleri keşfetme ve sektörün kalbinde olma fırsatını yakalayabilirsiniz.


Katılımcılarımızdan Haberler

Tissue World İstanbul katılımcı firmalarımızı daha yakından tanımak için websitemizi takip etmeye devam edin. 

Fuar tarihimize kadar tüm katılımcılarımız ile ilgili detaylı bilgiye bu alandan erişebilirsiniz.

Flexkon konveryör ve otomasyon sistemleri ile dünyaya hizmet veriyor

Flexkon konveyör ve otomasyon sistemleri 1995 yılında kurulmuştur. İlk günden itibaren yerli ve uluslararası pazarda çok uluslu firmalara hizmet etmekte olan firmamız esnek, plastik zincirli konveyör sistemleri üreticisidir.

3D projelendirme, mühendislik, montaj ve satış sonrası hizmetleri Flexkon’ un deneyimli mühendis ve teknisyen kadrosu tarafından başarıyla yürütülmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız>>>

Bretting müşterilerine söz verdiği kalitede ürünler sunuyor

Bretting 130 yıllık üretim mükemmelliğini gururla kutluyor! Teknolojik yenilikler sürekli genişleyen ürün yelpazelerinin merkezinde olan Bretting'in ATOM Peçete Klasörü, özel baskı ve kısa süreli kağıt peçete pazarı için hız ve çok yönlülüğün ideal kombinasyonunu sunuyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız>>>

Caran Kimya’dan 80.000 ton/yıl üretim kapasitesi

2007 yılında İzmir’de kağıt kimyasalları üretimi, tedariki ve teknik servisi olarak yolculuğuna başlayan Caran Kimya, yıllık toplam 80.000ton kimya üretim kapasitesi ile Türkiye başta olmak üzere, Ortadoğu kağıt pazarında ihracata ağırlık vererek büyümeye devam etmiş 2019 yılında Rusya ve diğer kuzey ülkelere de satış yapmaya başlayarak ihracat hedeflerini arttırmış, dünyada adını duyuran, Türkiye’yi başarıyla temsil eden kimya firmaları arasında yer almaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız>>>

Temizlik Kağıdı Üretiminde Yangın Önleme Çözümleri

Firefly, dünya çapında endüstriyel yangın önleme ve koruma sistemleri sağlayan İsveçli bir şirkettir. 1973 yılında kurulan Firefly, en yüksek teknik standartlarda ve kalitede özelleştirilmiş sistem çözümleri yaratmada uzmanlaşmıştır. 

Firefly, sahip olduğu patentlerle güvenlik seviyesini artırmak için inovatif ürünler ve sistem çözümleri yaratıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız>>>

Güvenliğinizi Etkinliklerimizin Odağına Yerleştirdik

Tissue World İstanbul, Informa’nın AllSecure sağlık ve güvenlik standardına göre düzenlenecektir. Dünyanın önde gelen etkinliklerinin organizatörü olan Informa, etkinliklerinde en üst düzeyde hijyen ve güvenlik sağlamak üzere, herkese güvenli ve kontrollü bir ortamda oldukları güvencesini veren bir dizi ayrıntılı ve geliştirilmiş önlem geliştirmiştir. Devamı için tıklayınız>>>

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Global temizlik kağıdı sektörünün en önemli buluşma noktası olan Tissue World İstanbul, ziyaretçilerine 200'den fazla katılımcının en kaliteli ürünlerini ve en iyi çözümlerini aynı çatı altında bulmalarının yanı sıra en yeni teknolojileri öğrenme, yeni trendleri ve pazardaki son gelişmeleri yakından görme ve işlerini geliştirme fırsatı sunuyor.

Neden Katılmalısınız?

Tissue World İstanbul, katılımcılarını Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu, Afrika, Doğu Avrupa, Balkanlar, BDT ülkelerinden gelecek 1.500+ sektör profesyoneli ile buluşturmanın yanı sıra onlara yeni müşteriler bulma, mevcut iş birliklerini güçlendirme, rakiplerini yakından izleme ve yeni iş birlikleri geliştirme fırsatı sunuyor.

ZİYARETÇİ OLUN

Tissue World İstanbul size 1.500+ profesyonel ziyaretçi ve 100+ katılımcı ile işinizi geliştirme fırsatı sunuyor.

STANDINIZI AYIRTIN

Tissue World Istanbul'da standınız ile yer almak için bizimle iletişime geçin

KATILIMCI OLUN

Fuarda katılımcı olarak ürün ve hizmetlerinizi sergileyin, uluslararası yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayın.

Global Fuarlarımız

Brezilya'dan Bangkok'a, 5 uluslararası fuarda temizlik kağıdı üretim ağınızı genişletin

Bangkok

Çok yakında duyurulacak.

2020

Sao Paulo

Çok yakında duyurulacak.

2021

İstanbul

Çok yakında duyurulacak.

 

Miami

16 - 18 Mart

2022

Düsseldorf

16 - 18 Mart

2021

Ziyaretçi Kaydınızı Tamamladınız mı?